klúče

Hyporeality

realitná kancelária

Prenajmem 1 izb. pekný byt, v NZ, JUH,


Lokalita : Nové Zámky

Adresa : Nové Zámky

Druh : 1 izbový byt

Cena : 350 €

Prenajmem 1 izb. pekný, čiastočne zariadený byt, v NZ, JUH, ul. Jánošíkova, zvlášť kúpeľňa a WC, komplet prerobený, plast. okná, kuch. linka, dlažba a plávaj. podlahy, 3. poschodie, do centra 10 min. V byte sa nachádza, pračka, pohovka a skriňa, k bytu patrí špajza a pivnica. Byt je voľný ihneď. Cena 350 eur s réžiou, (jedna kaucia). Voľný ihneď. Ďalšie info na tel. č.: 0915 167 011.

Kúpa 1 izbového bytu


Lokalita : Nové Zámky

Adresa : Nové Zámky

Druh : 1 izbový byt

Cena : Dohodou

Hľadáme pre konkrétneho klienta 1 izbový byt, v OV - nie je podmienkou. Prerobený alebo pôvodný stav nerozhoduje, aj zadlžený, platba v hotovosti. Lokalita okolie železničnej a autobusovej stanice, CM, T.G. Masaryka, Letomostie, Ďorocká, a okolie.

ZNIZENA CENA Predám 1 izbový byt na sidlisku JUH


Lokalita : Nové Zámky

Adresa : Nové Zámky

Druh : 1 izbový byt

Cena : 59900 €

Ponúkam na predaj 1 izbový byt v NZ Na vyhľadávanom sídlisku JUH. Byt sa nachádza na 3. poschodí(zo7) zatepleného bytového domu s novým výťahom po kompletnej rekonštrukcii. Dispozične pozostáva z chodby, samostatné WC a kúpeľňa, kuchyňa, izba(33m2). K bytu prislúcha samostatná špajza na poschodí(1,5m2) a taktiež pivnica v suteréne(1,5m2). Prerobené podlahy(dlažba, parkety), kuchynská linka so sporákom, plastové okná. Byt má veľmi dobrú polohu, krátko do cent...